Letní tábory

Tábor pro velké farmáře

Zvěřinec na statku i letos pořádá Tábor pro velké farmáře, který je určen pro děti ve věku od 6 do 14 let.

KDY?

  • 4.8.-10.8.2024   
  • 25.8.-31.8.2024  

Tábor pro velké farmáře je určen  pro maximálně 22 dětí ve věku od 6 do 14 let, které mají rády zvířata, nebojí se péče o ně a jsou ochotné se na táboře vzdát veškerých elektronických přístrojů!

CENA

  • 4 800 Kč (zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, dopravu z Pardubic na farmu a zpět)
  • nevratná záloha 1000 Kč splatná do deseti dnů od přihlášení
  • STORNO POPLATKY (VČ. ZDRAVOTNÍ DŮVODY): 40 dnů před začátkem tábora bude vráceno 80% z doplatku. 20 dnů před začátkem tábora bude vráceno 40% z doplatku.

Náplň tábora bude tradiční, budeme pracovat se zvířátky, zažijeme mnoho legrace a nějaké to dobrodružství. Pokud nám bude přát počasí, plánujeme 1 noc strávit pod širákem mimo statek, je nutné, aby děti měly s sebou dobrý spacák a karimatku, batoh, do kterého budou moci sbalit potřeby na přespání v přírodě.

Odjezd vždy v neděli od KD Dukla Pardubice v 10 hodin. Příjezd na stejné místo v sobotu v 11 hodin.

K odjezdu přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Přihláška

Přihlášky na tábor budou k dispozici 1.2.2024 ve 14:00.

Klikněte na tlačítko s datem a přihlaste své dítě na tábor.

Vyplňte formulář a přihlaste své dítě na tábor

Vyplňte formulář a přihlaste své dítě na tábor