Sportovní kroužek

Zvěřinec na statku i letos pořádá Tábor pro zkušené farmáře +, který je určen pro mládežníky ve věku od 11 do 18 let.

KDY?

  • 3.7.-16.7.2022


Čtrnáctidenní tábor je určen pro maximálně 20 dětí ve věku od 11 do 18 let, které mají rády zvířata, nebojí se péče o ně a jsou ochotné se na táboře vzdát veškerých elektronických přístrojů!

CENA

  • 6 400 Kč (zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, dopravu z Pardubic na farmu a zpět)


INFORMACE

Náplň tábora bude tradiční, budeme pracovat se zvířátky, zažijeme mnoho legrace a nějaké to dobrodružství. Plánujeme alespoň 2 noci strávit pod širákem mimo statek, je nutné, aby děti měly s sebou krosnu, do které budou moci sbalit potřeby na 3 dny, dobrý spacák a karimatku.

Odjezd v neděli  od KD Dukla Pardubice v 10 hodinPříjezd na stejné místo v sobotu  v 11 hodin.

K odjezdu přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Přihláška

Přihlašuji své dítě na Chovatelský kroužek 2021/2022. Souhlasím s podmínkami a cenou. Prohlašuji, že mé dítě je po zdravotní stránce schopno se kroužku zúčastnit. Zástupce dítěte uděluje souhlas, aby pořadatel kroužku dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zpracovával veškeré údaje uvedené v přihlášce za účelem vlastní evidence účastníků Chovatelský kroužek 2021/2022.