Školy a školky v přírodě

Milí učitelé, milé děti,

máme pro Vás připravené pobyty na statku plné zvířátek, poznání, her, dobrodružství a zábavy. Můžeme pro Vás připravit školy a školky v přírodě, adaptační kurzy, zážitkové pobyty, výlety.

Kde se pobyty konají?

Na statku ve Vilémově u Golčova Jeníkova. Zde se nachází náš statek plný domácích i exotických zvířátek, která pomáhají dětem i dospělým. Se zvířátky jsou děti v celodenním kontaktu.

Jaké je ubytování a sociální zázemí?

Děti jsou ubytované ve čtyřech větších dřevěných chatkách pro 6 a více osob (podle věku) a v zateplené maringotce, kam se pohodlně vejde 16 dětí. Sociální zařízení – WC a sprchy – jsou zděné, samozřejmě s teplou vodou.
Na statku se nachází arboretum, bazén, trampolína a malé dětské hřiště, pod krásnou dřevěnou pergolou máme venkovní jídelnu,
v případě, že nám počasí nepřeje, se schováváme na půdu, která je uzpůsobená jako společenská místnost, kino i velký stan.

Jaký je program?

Program je přizpůsobený věku dětí:
– seznámení s domácími i exotickými obyvateli statku, péče o ně
– poznávání rostlin a živočichů
– výlety a procházky do přírody
– zábava s koníky
– animoterapie, canisterapie, felinoterapie, hipoterapie
– mnoho sportovních a přírodovědných her
– možnost přespání v lese pod širákem
– vaření na ohni
– včelařství
– výroba domácích sýrů a mnoho dalšího
Vše je možné po domluvě změnit, připravit.

Stravování:
Strava 5x denně. Pitný režim po celý den. Ze školní jídelny v Třemošnici dovážíme obědy a večeře. Snídaně a svačiny máme vlastní.

Cena:
Mateřská školka: 700 Kč/dítě/den
V ceně je zahrnuta strava 5x denně, pitný režim, cca 4 a více hodin programu pro děti, ubytování ve vlastním spacím pytli (za poplatek 100 Kč/pobyt naše lůžkoviny), zdravotník. Od 20 dětí mají dva učitelé pobyt zdarma. Ostatní dospělé osoby si hradí stravu a ubytování v ceně dětí, tj. 700 Kč/den.

Základní, střední škola: 6-10 let 750 Kč/dítě/den
11-18 let 800 Kč/dítě/den
V ceně je zahrnuta strava 5x denně, pitný režim, cca 5 a více hodin programu pro děti, ubytování ve vlastním spacím pytli (za poplatek 100 Kč/pobyt naše lůžkoviny), zdravotník. Od 20 dětí mají dva učitelé pobyt zdarma. Ostatní dospělé osoby si hradí stravu a ubytování v ceně 700 Kč/den.