Letní tábory

Tábor plus

Zvěřinec na statku i letos pořádá Tábor PLUS - brigádnický, který je určen pro mládežníky ve věku od 14 do 18 let.

KDY?

  • 30.6.-6.7.2024

Tábor je určen pro maximálně 20 dětí ve věku od 14 do 18 let, které nám chtějí pomoci se zvelebováním statku, mapováním nového prostředí, naučit se připravovat a organizovat hry  a samozřejmě si je vyzkoušet na vlastní kůži.

CENA

  • cena bude stanovena s táborníky a rodiči dle náplně tábora (cena zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, dopravu z Pardubic na farmu a zpět)


INFORMACE

Náplň tohoto tábora bude letos netradiční. Děti nám budou pomáhat při rozšiřování a zvelebování nového statku, budeme společně mapovat okolí příhodné pro hry, přespávání a další dobrodružství. Budeme hry vymýšlet a připravovat a také samozřejmě budeme pracovat se zvířátky a užijeme si mnoho legrace.

Odjezd v neděli  od KD Dukla Pardubice v 10 hodinPříjezd na stejné místo v sobotu  v 11 hodin.

K odjezdu přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Přihláška