Letní tábory

Farmářský tábor pro děti se zdravotním postižením

V roce 2023 pořádá Zvěřinec na statku podruhé letní Farmářský tábor pro děti se zdravotním postižením.

KDY?

  • 20.8.-25.8.2023

Tábor pro děti se zdravotním postižením je určen pro maximálně 12 dětí ve věku od 4 do 18 let, které mají rády zvířátka. Během tábora se budou děti učit, jak se o zvířátka starat, jak k nim přistupovat, komunikovat s nimi a mít je rád. Animoterapiemi a různými hrami budeme rozvíjet hrubou i jemnou motoriku, smyslové vnímání, fantazii, tvořivost, respekt k ostatním dětem i zvířátkům. Dětem přináší náš tábor výjimečný rozhled a zajímavé informace, program je nabitý zábavou, sportem, poznáním, přátelstvím, relaxací a hlavně krásnými a nezapomenutelnými zážitky.

CENA

6 000 Kč (zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, terapie se zvířátky, cvičení v bazénu, výlety). Doprava vlastní, po domluvě lze zajistit.

Příjezd na statek je v neděli v 10 hodin, odjezd ze statku v pátek v 11 hodin.

S sebou přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou a Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Přihláška

Přihlášky na tábor budou k dispozici v úterý 31.1.2023 od 12h.

Bylo dosaženo maximálního poštu přihlášených dětí. Pro další informace a přidání jako náhradníka nás kontaktujte na emailu zverinecnastatku@seznam.cz nebo telefonicky +420 775 910 136.