Letní tábory

Farmářský tábor pro děti se zdravotním postižením

V roce 2024 pořádá Zvěřinec na statku podruhé letní Farmářský tábor pro děti se zdravotním postižením.

KDY?

  • 7.7.-12.7.2024
  • 18.8.-23.8.2024

Tábor pro děti se zdravotním postižením je určen pro maximálně 13 dětí ve věku od 4 do 18 let, které mají rády zvířátka. Během tábora se budou děti učit, jak se o zvířátka starat, jak k nim přistupovat, komunikovat s nimi a mít je rád. Animoterapiemi a různými hrami budeme rozvíjet hrubou i jemnou motoriku, smyslové vnímání, fantazii, tvořivost, respekt k ostatním dětem i zvířátkům. Dětem přináší náš tábor výjimečný rozhled a zajímavé informace, program je nabitý zábavou, sportem, poznáním, přátelstvím, relaxací a hlavně krásnými a nezapomenutelnými zážitky.

CENA

6 000 Kč (zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, terapie se zvířátky, cvičení v bazénu, výlety). Doprava vlastní, po domluvě lze zajistit.

  • nevratná záloha 1000 Kč splatná do deseti dnů od přihlášení
  • STORNO POPLATKY (VČ. ZDRAVOTNÍ DŮVODY): 40 dnů před začátkem tábora bude vráceno 80% z doplatku. 20 dnů před začátkem tábora bude vráceno 40% z doplatku.

 

Příjezd na statek je v neděli v 10 hodin, odjezd ze statku v pátek v 11 hodin.

S sebou přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou a Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Přihláška

Přihlášky na tábor budou k dispozici 1.2.2024 ve 14:00.

Klikněte na tlačítko s datem a přihlaste své dítě na tábor.

Vyplňte formulář a přihlaste své dítě na tábor

Vyplňte formulář a přihlaste své dítě na tábor