Všeobecné informace

Milí klienti,
uvedené zážitkové a vzdělávací programy je možné připravit ve vašich zařízeních  i na statku. POUZE DVA PROGRAMY (KOZÍ PŘÍBĚH, CESTA K MEDU) NELZE USKUTEČNIT VE VAŠICH ZAŘÍZENÍCH. Je to z toho důvodu, že při těchto programech budou klienti pracovat se včelkami, anglonubijskými kozami a dalším příslušenstvím, které není dobré převážet:-).
Programy jsou časově uzpůsobené Vašim potřebám, možnostem a schopnostem klientů. Vše záleží na individuální domluvě. My program „ušijeme“ na míru Vašim klientům. Téměř při všech programech dochází k přímému kontaktu  s různými druhy zvířat.
V chladném počasí je dobré programy uskutečňovat ve vnitřních prostorách, když je teplo, mohou být programy na Vašich zahradách.
Pokud se program uskutečňuje ve Vašem  zařízení, přijíždíme o půl hodiny dříve, abychom vše připravili.

Programy se snaží rozvíjet zájmové činnosti Vašich klientů, aktivizují je a rozšiřují znalosti a povědomí o zvířatech, zároveň procvičují jemnou i hrubou motoriku a téměř všechny smysly:-).

Práce i mazlení se zvířátky jim vrací vzpomínky dávno již zapomenuté a dokáže vykouzlit úsměv nejen na rtech, ale také na duši a srdci.  

CENA PROGRAMU: cena programů se odvíjí od počtu klientů a časové dotace. K ceně se připočítává dopravné.