Tábor pro zkušené farmáře + 2022

Zvěřinec na statku i letos pořádá Tábor pro zkušené farmáře +, který je určen pro mládežníky ve věku od 11 do 18 let.

KDY?

  • 3.7.-16.7.2022

Čtrnáctidenní tábor je určen pro maximálně 20 dětí ve věku od 11 do 18 let, které mají rády zvířata, nebojí se péče o ně a jsou ochotné se na táboře vzdát veškerých elektronických přístrojů!

CENA

  • 6 400 Kč (zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, dopravu z Pardubic na farmu a zpět)

INFORMACE

Náplň tábora bude tradiční, budeme pracovat se zvířátky, zažijeme mnoho legrace a nějaké to dobrodružství. Plánujeme alespoň 2 noci strávit pod širákem mimo statek, je nutné, aby děti měly s sebou krosnu, do které budou moci sbalit potřeby na 3 dny, dobrý spacák a karimatku.

Odjezd v neděli  od KD Dukla Pardubice v 10 hodinPříjezd na stejné místo v sobotu  v 11 hodin.

K odjezdu přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Bez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Příjmení dítěte (vyžadováno)

Termín tábora (vyžadováno)

Rok narození dítěte (vyžadováno)

Bydliště (vyžadováno)

Jméno zákonného zástupce (vyžadováno)

Telefon na rodiče (vyžadováno)

Kontaktní e-mail (vyžadováno)

Alergie

Přihlašuji své dítě na letní Tábor pro zkušené farmáře + 2022 ve výše uvedeném termínu. Souhlasím s podmínkami a cenou. Prohlašuji, že mé dítě je po zdravotní stránce schopno se tábora zúčastnit. Zástupce dítěte uděluje souhlas, aby pořadatel tábora dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zpracovával veškeré údaje uvedené v přihlášce za účelem vlastní evidence účastníků tábora.

Soubory ke stažení

Souhlas s dopravou 2022

Bezinfekčnost 2022

Co na tábor