Tábor pro malé farmáře 2022

Zvěřinec na statku i letos pořádá Tábor pro malé farmářekterý je určen pro děti ve věku od 3 do 9 let.

KDY?

  • 17.7.-23.7.2022   JIŽ OBSAZENO!!! PROSÍM, NEHLASTE SE.
  • 24.7.-30.7.222     JIŽ OBSAZENO!!! PROSÍM, NEHLASTE SE.

Tábor pro malé farmáře je určen  pro maximálně 18 dětí ve věku od 3 do 9 let, které mají rády zvířata, nebojí se péče o ně a jsou ochotné se na táboře vzdát veškerých elektronických přístrojů!

CENA

  • 3 200 Kč (zahrnuje 5 x denně stravu, pitný režim po celý den, dopravu z Pardubic na farmu a zpět)

Náplň tábora bude tradiční, budeme pracovat se zvířátky, zažijeme mnoho legrace a nějaké to dobrodružství. Pokud nám bude přát počasí, plánujeme 1 noc strávit pod širákem mimo statek, je nutné, aby děti měly s sebou krosnu, do které budou moci sbalit potřeby na přespání v přírodě, dobrý spacák a karimatku.

Odjezd vždy v neděli od KD Dukla Pardubice v 10 hodinPříjezd na stejné místo v sobotu v 11 hodin.

K odjezdu přineste vyplněné níže přiložené formuláře (Souhlas s dopravou a Potvrzení o bezinfekčnosti – datum podpisu se shoduje s datem odjezdu na tábor), Potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vystaví dětský lékař a kopii kartičky zdravotní pojišťovnyBez těchto formulářů nemůžeme dítě na tábor převzít!

Je nezbytně nutné, abyste před odjezdem na tábor prohlédli dětem hlavy a případné vší návštěvníky odstranili odpovídajícím prostředkem. Může se stát, že dětem před odjezdem budeme hlavy kontrolovat a v případě nálezu, pošleme děti s vámi domů na odvšivení. Na tábor ho potom budete muset dovézt osobně.

Příjmení dítěte (vyžadováno)

Termín tábora (vyžadováno)

Rok narození dítěte (vyžadováno)

Bydliště (vyžadováno)

Jméno zákonného zástupce (vyžadováno)

Telefon na rodiče (vyžadováno)

Kontaktní e-mail (vyžadováno)

Alergie

Přihlašuji své dítě na letní Tábor pro malé farmáře 2022 ve výše uvedeném termínu. Souhlasím s podmínkami a cenou. Prohlašuji, že mé dítě je po zdravotní stránce schopno se tábora zúčastnit. Zástupce dítěte uděluje souhlas, aby pořadatel tábora dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zpracovával veškeré údaje uvedené v přihlášce za účelem vlastní evidence účastníků tábora.

Soubory ke stažení

Bezinfekčnost 2022

Souhlas s dopravou 2022

Co na tábor